Biz Kimiz?

Bülent BİLGE

Dr. Belgin BİLGE

Dr. Gabriel POLONIECKI

Prof. Dr. Grégory MICHEL

Dr.Marta CARABBA

Dr. Raphael DORNIER

Dr. Carlos GOTLIEB

Dr. Mary LETRANCHANT

Associate Professor
Hülya BURHANZADE

Serra ÖZTOPRAK

image
image
image

Misyonumuz

Yurt Dışı Eğitim ile ilgilenen herkese; başta öğrencilere, velilere, okul yöneticilerine, yurt dışında dil eğitimi, yaz okulları, mesleki eğitim, lisans, yüksek lisans, master ve doktora olanağı arayanlar ile yarının iş ve ekonomi dünyasında kendine daha iyi bir yer edinebilme arzusu içinde olanlara Expert güvencesi ile Yurt Dışı Eğitim olanakları sunmaktır.
Expert olarak yüksek eğitimli, yurt dışı deneyimli uzman kadromuzla, eğitim dünyasının tüm hızlı gelişme ve değişmelerini yakından takip ederek, doğru seçenekler ile paydaşlarımıza her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi, doğru zamanda ve en uygun ekonomik koşullarla, profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz

Paydaşlarımız için değer yaratmak, tüm beklentilerine kalite ve istikrarla ekonomik çözümler üreterek doğru karşılık vermek, kalıcı çözüm ortakları olarak yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizin lider Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık kurumu olmaktır.
Bu amaçla profesyonel kadrolarımızla, paydaşlarımızın beklenti ve taleplerini Expert ruhuyla cevaplayabilmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmek, AR-GE çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmek ve teknolojik yeterliliğimizi daimi olarak geliştirmektir. İnsan gücünün değerinin bilinci içinde Expert ’in her kademede kadro yapılanmasında kalifiye, uzman ve özel insan gücünü çözüm ortaklarımızın hizmetine sunmaktır.

Kurumsal Prensiplerimiz

Expert Education Services olarak üstlendiğimiz önemli sorumluluğun bilinci içinde "Akademik Gerçeklere" ve "Etik Değerlere" sonuna kadar bağlı, hem öğrencisine, hem velisine hem de yurt dışındaki eğitim kurumlarına karşı hatasız tercih, yönlendirme ve doğru eşleşme oluşturma gayreti içindeyiz. "Doğru Okul – Doğru Öğrenci - Doğru Eşleşme" Yurt Dışı Eğitim tercihlerinde en önemli olguların başında gelmektedir. Önemli olan öğrencinin onu hedeflerine, keyifli bir eğitim süreci sonunda, başarıyla ulaştıracak doğru okula/programa yerleştirilmesidir.

Günümüzde gençlerin sürdürdükleri amansız "CV Yarışı" içinde geride kalmamaları için amacımız yurt dışında eğitim alan/alacak öğrencilerin bu eğitiminin gerek niceliği gerekse niteliği ile kendilerine net avantajlar sağlayabilmeleridir. Yani bir başka deyişle “atılan taş ürkütülen kurbağaya değmelidir” Yurt Dışı Eğitim planlayan her öğrenci için hedef Türkiye’de ulaşacağı seviye ve imkanlardan fazlasını elde edebilmek olmalıdır. Bu sebeple tüm tercih ve yönlendirmelerimizi çok hassas ve birden çok parametrenin değerlendirildiği incelemeler ışığında gerçekleştiririz..

MOSAIC olarak eğitim konusunun ciddiyetinin bilincindeyiz. Eğitim ile ilgili kararlar büyük özen ve ciddiyet ile alınmalı ve hatasız olmalıdırlar. Alacağımız her kararın, yapacağımız her yönlendirmenin, vereceğimiz her tavsiyenin bir gencimizin hayatının en önemli tercihlerine etki ettiğini hiçbir zaman unutamayız.

Bu önemli sorumluluk bizlere ülkemizin geleceğinin inşasında da önemli bir görev yüklemektedir. Çalışmamızı ticari bir faaliyet olarak görmekten çok, gururla üstlendiğimiz bir misyon olarak algılarız. Buradan hareketle, etik değerlerden hiçbir zaman ödün vermeden ve akademik gerçeklerden uzaklaşmadan en iyiyi sunmak, en doğruyu önermek için buradayız.

Övünçle ifade etmeliyiz ki bu noktada en önemli avantajımız kuruluşumuz yönetici ortaklarının dünyanın seçkin üniversitelerinde görev yapan faal akademisyenler olmaları ve bu hususlara kişisel olarak da azami hassasiyet göstermeleridir.

Öğrenci odaklı çalışmayı öncelikli ilke kabul eden kuruluşumuzun amacı uzun yıllara dayanan başarılarla dolu deneyimini ve uzmanlığını sizlerle paylaşmaktır.

Ülkemizin önde gelen ETO (Educational Tour Operator) kuruluşlarından biri olan Expert aynı zamanda ZOOM Travel markasıyla TÜRSAB’a (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) kayıtlı A Grubu bir seyahat acentesidir.

Expert ICEF AGENCY olarak ve EAIE üyesi sıfatıyla (European Association for International Education) yeterliliğini uluslararası düzeyde de belgelemiştir.

Expert’ de hizmet yalnızca paydaşlarımızın taleplerine ve rutin ihtiyaçlarına cevap vermekten oluşmaz. Bizim anlayışımızda hizmet, sorumluluk almak, zorluklara gülümseyerek göğüs germek ve beklentileri karşılamak hatta aşmak için esnek, yenilikçi, yaratıcı ve üretken olabilmektir.

Biz; öğrencimiz, velimiz, okul yöneticileri, temsilcileri, öğretmenler ve Expert personeli arasında güçlü bir iletişim, işbirliği ve takım ruhu yaratarak başarıya birlikte ulaşırız.

Gerçek sorunsuzluk için ekip çalışmasına ve paydaşlarımız ile bütünleşmeye çok önem veririz. Başarınızın ve memnuniyetinizin bir parçası olabilmek amacımızdır.

En büyük yatırımımız insana yapılan yatırımdır. 'birlikte başarmak' için birlikte hareket edebilen, birlikte hissedebilen bir ekiple karşınızda olmak mutluluğumuzdur.

Bu sebeple sloganımız : "birlikte başaralım" şeklindedir.