Dil Eğitimi

Dil Eğitimi

NEDEN YABANCI DİL   -  NEDEN YURT DIŞI ? - NEDEN EXPERT ?

Yabancı dili yerinde, anavatanında öğrenin !

EXPERT olarak partner dil eğitim kurumlarını bir çok kriteri dikkate alarak seçmekteyiz. Bunların en başında eğitim kurumlarının ve programlarının resmi makamlarca tanınır olması gelmektedir. Ülkelerinin ve uluslararası kuruluşların tanınırlık belgesine sahip olmayan hiçbir dil eğitim programı EXPERT tarafından öğrencilere önerilmemektedir. Partner dil eğitim kurumlarının daimi eğitmen kadrosuna sahip olmaları, eğitmen kadrosunun yapısı, eğitmenlerin pedagojik formasyonları tarafımızca dikkatle incelenmekte ve belirli özellikleri taşıyor olmaları şart koşulmaktadır.

Önem verdiğimiz bir diğer husus ise öğrencilerimizi mümkün olduğunca az sayıda Türk öğrencinin eğitim aldığı kurumlara ve merkezlere yerleştirmektir. Bu nedenle, Yurt dışında çok geniş bir partner eğitim kurumu ağına sahip olan Expert her ülkede, her şehirde arayışınıza tam cevap olacak sayısız dil eğitim programı ile buluşmanızı sağlamaktadır.

Sınırsız seçenek ile karşınızdayız, SİZ HAYAL EDİN BİZ SUNALIM ! 

İsterseniz kısa süreli bir Dil Okulu programı, isterseniz bir yılı bulacak Uzun Dönem Dil Eğitimi veya mesleki bir Dil Kursu, DELF – DALF, IELTS – TOEFL - TOEIC sınav hazırlık programları veya Teenager / Junior Yaz Okulları, seçenekleriyle öğrencilerimize değişik imkanlar sunmaktayız. Dil eğitiminin başka formasyonlarla veya eğitimlerle kombine edilebildiği, arzunuza göre değişik coğrafi yerleşim seçenekleri arasından tercih yapabildiğiniz farklı eğitim kurumlarıyla karşınızdayız. Eğitiminizi deniz kenarı bir şehirde su sporları ile kombine edebileceğiniz gibi, büyük bir şehirde dil eğitiminize aşçılık/gastronomi ve/veya moda/fashion gibi sayısız farklı alanları da eklemeniz mümkündür.

Kurumsal tavsiyemiz dil eğitiminin bireysel planlanması yönündedir. Buradan hareketle öğrencilerimize, sınırlı sayıda kontenjana sahip olduğumuz ve tüm öğrencilerimizi bir arada eğitime gönderdiğimiz toplu organizasyonlar yerine her öğrencimiz için tüm süreci kişiye özel planladığımız seçenekler sunmaktayız.

Öğrencimizin talep ve beklentisine uygun konaklama seçenekleri dil eğitim programlarının ayrılmaz parçasıdır. Aile yanı veya yurt konaklamaları en yaygın kullanılan seçenekler olsa da otel, hostel veya apart tarzı konaklama seçenekleri de mevcuttur.

Yurt dışı ofis ve temsilciliklerimiz ve deneyimli akademik kadromuz sayesinde öğrencilerimize her ülkede eğitim aldıkları sürece de her tür desteği verme, bir sorun oluşması halinde derhal müdahale edebilme imkanına sahibiz.

EMİN – KORUNAKLI – KALİTELİ – AMACA UYGUN EĞİTİM = EXPERT